top of page
Fluide Protection Solaire Quotidien UVA UVB SPF50+.jpg
Ella_Baché_logo.svg.png

Kosmetika Ella Baché se může chlubit více než 80ti lety výzkumu. Byla založena v roce 1936 v Paříži velkou vizionářkou - farmaceutkou Ellou Baché. Ella Baché byla vůbec první žena, která vystudovala farmacii na univerzitě v Budapešti. V době, kdy nebylo ženám zcela přáno studovat, se stala velkou průkopnicí. Francie její vysokoškolský titul nikdy neuznala, a proto se rozhodla své vzdělání zúročit v kosmetickém průmyslu. A tak vznikla přední francouzská profesionální kosmetika, která má za sebou mnohé prvenství: první krém s AHA kyselinami, první depilační pásky, nejlepší diagnostiku pleti na světě i založení oboru kosmetické výživy pleti NUTRIDERMOLOGIE®.

INT-EX BEAUTY

Ella Baché vytvořila jedinečný koncept ošetření, který pečuje o pleť zevnitř  i zvenčí – INT-EX.

Každá kůže je jedinečná, má své specifické přednosti a nedostatky. Při obnově pokožky je velmi důležité sledovat její nutriční potřeby, které nám pomáhají řešit problémy. ​

Ella Baché si už od roku 1936 uvědomuje elementární význam živin, prostřednictvím můžeme ovlivnit strukturu pleti. Postupem let vyvinula systém, který identifikuje nedostatečný nutriční příjem, který ovlivňuje krásu naší pleti.

 

 Elle Baché se podařilo vytvořit jedinečný systém, který cíleně zásobuje pleť živinami a navrací pleti její krásu - systém NUTRIDERMOLOGIE®.  Jen odůvodněná a cílená zásoba živin.

Prostřednictvím nejmodernějších poznatků z kosmetologie přípravky Elly Baché penetrují hluboko do pokožky. Vstřebatelnost je podpořena fyzikální terapií kosmetickými přístroji. A nesmíme opomenout ani ucelenou řadu doplňků stravy, které pomáhají řešit problémy pleti našich klientů.

Crème-Masque Rejuvenium 27% Ella Baché-2.jpg
Soins visage Ella Baché.jpg
bottom of page